İçeriğe git


ShareKiosk Forumlarına Hoşgeldiniz

Şu anda Forumu misafir olarak sınırlı erişimle görebiliyorsunuz. Ücretsiz Üyelik açarak, mesaj gönderme, üyeler (PM) ile özel iletişim, anketlere yanıt, diğer üyeler ile chat fırsatı, misafirlere açık olmayan yerlere erişim gibi birçok özelliklerden faydalanabilirsiniz. Sizde ShareKiosk ailesine katılmak için üye olun ya da daha önce üye olmuşsanız lütfen foruma giriş yapınız.

ShareKiosk Forumuna Kayıt olmak için Tıklayınız.

ShareKiosk Forumuna zaten üye iseniz Giriş yapmak için Tıklayınız.

ShareKiosk Forumuna Resmi ekleyen hesabınızla giriş yapmak için Tıklayınız
Guest Message by DevFuse
 

   

Güncel Konular

İşletim Sistemleri

23.05.11 19:43 | yavuz77 | Duyurular
ShareKiosk olarak, ücretli olan işletim sistemlerini yasal olarak kullanılmasını öneririz... Eğer ücretli işletim sitemlerini Pahalı buluyorsanız size Linux işletim sistemini öneririz...
Devamını Oku →    0 Yorum    *****

The Spirit (2008) (Ruh)

11.04.14 09:39 | shareman | Bölümler
İşte yine bir çizgi roman kahramanı uyarlaması. The Spirit adındaki maskeli bir kahraman kötülüğü yok etmenin peşindedir. Polisle iş birliği dahilinde suçlularla mücadele eder. Şehirdeki tüm suç olaylarını ortadan kaldırmak ister. The Spirit aslında öldükten sonra tekrar dünyaya gelen bir kahramandır ve kadınlar etrafında döner. Film, 1940 yılında yayımlanan bir çizgi romandan uyarlanmıştır. Yönetmeni olan Frank Miller ise öncelikle kendi yarattığı çizgi romanı Sin City ile bu yola çıkmıştır ve başarı elde etmiştir.

DVD9


Türkçe Altyazı


Ed2k


Devamını Oku →    0 Yorum    -----

La Caduta degli dei (1969) (Lanetliler)

10.04.14 22:48 | ghost | Bölümler
Hitler'in yükselişe geçtiği ve iktidara geldiği dönemde Almanya'da yaşayan sanayici bir ailenin, bu karanlık dünyanın tam ortasında kalıp nasıl yoldan çıktıkları anlatılıyor. Ustalıkla işlenmiş senaryosu ve başarılı oyuncluğu ve sizi derinden etkileyecek görüntü yönetmenliği ile The Damned kaçırılmaması gereken bir dönem filmi.

DVD9


Türkçe Altyazı


Ed2k


Devamını Oku →    0 Yorum    -----

Fast Food Nation (2006) (Hamburger Cumhuriyeti)

08.02.14 21:01 | lecter | Bölümler
Filmin Afişi
Resmi Büyütmek İçin Tıklayınız

Devamını Oku →    0 Yorum    -----

Girl Most Likely (2012) (Neredeyse Mükemmel)

08.02.14 21:15 | lecter | Bölümler
Filmin Afişi
Resmi Büyütmek İçin Tıklayınız

Devamını Oku →    0 Yorum    -----

Michael Jordan The Legend (2010) (Michael Jorda...

12.01.14 11:36 | SihirliFlut | Belgesel
"Herkesin Uçabileceğine İnanıyorum, Ayağınızı Yerden Çektiğiniz An Artık Uçuyorsunuz Demektir. Sadece Bazıları Diğerlerinden Daha Fazla Uçar."

Michael Jordan modern basketbolu temsil etmektedir. Onun imajı kendisinden sonra gelen her gence ilham vermiştir. NBA'de tam 15 yıl geçiren Jordan bir çok rekora imza atmıştır. 6 NBA şampiyonluğu ve beş MVP (En değerli oyuncu) ödülü kazanırken 10 kez de All-Nba First Team'de yer almış bir efsanedir.

DVD5

Türkçe Altyazı


Ed2k & Usenet


Devamı için...


Devamını Oku →    0 Yorum    -----

Kobe Bryant The Legend (2010) (Kobe Bryant Efsa...

12.01.14 10:53 | SihirliFlut | Belgesel
NBA'in en iyi oyuncusu kabul edilen 24 numaralı Kobe Bryant muhteşem bir sporcu. O; asla kaçırmayan... Basketbol âşıkları onun gelmiş geçmiş en yetenekli oyuncu olduğunu söylüyor.
Bu belgeselde, Kobe Bryantın yıllarca Lakers takımında elde ettiği muhteşem sonuçlara tanıklık edeceksiniz.
DVD5

Ed2k & Usenet


Devamı için...


Devamını Oku →    0 Yorum    -----

The Nativity Story (2006) (Meryem Ana: Hz. İsa...

11.01.14 14:43 | SihirliFlut | Görsel Sunumlar
Bir aile: Meryem ve Yusuf. Bir Çocuk: Tanrı tarafından müjdelenen, Tanrıdan gelen Hz. İsa. İnsanlık tarihini değiştirecek bir yolculuk. Karanlık bir dönemin parlayan umut ışığı. İnsanlığa ışık tutan umut veren ve yeni bir dönemin açılmasının habercisi bir doğum. Karanlıkların aydınlığa kavuşması verilen büyük mücadele. Aşkın, ihanetin, hırs ve öfkenin çatıştığı, karanlıkların aydınlığa kavuşması için verilen büyük mücadele. Aşkın, sevginin, hırs ve öfke ile çatıştığı ibret verici bir öykü.


DVD9

Türkçe Dublaj


Ed2k & Usenet


Devamı için...


Devamını Oku →    0 Yorum    -----

Utomlennye Solntsem 3 (2011) (Güneş Yanığı 3)

11.01.14 10:06 | SihirliFlut | Görsel Sunumlar
Güneş Yanığı Üçlemesine, Muhteşem Bir Final!

Yönetmen Mikhalkov'un ödüllü Güneş Yanığı üçlemesinin son bölümünde, İkinci Dünya Savaşı sırasında ihanete uğrayıp, esir kampında vatan hainliği iddiasıyla idam edilmekten kurtulan Albay Kotov, savaşın bitmesiyle eve döner. Ne var ki, hiçbir şey eskisi gibi değildir. Kotov, bu kez de ismi, onuru ve aşkı için savaşmak zorundadır.

DVD9

Türkçe Altyazı


Ed2k & Usenet


Devamı için...


Devamını Oku →    0 Yorum    -----

Mutum (2007) (Yabancı Dünya)

11.01.14 06:12 | SihirliFlut | Görsel Sunumlar
Uluslararası festivallerden ödüllerle dönmüş bir Brezilya yapımı… Sandra Kogut'un ilk sinema filmi olan yapım, Joao Guimaraes Rosa'nın 1964 tarihli romanı Campo Geral'dan uyarlandı 10 yaşındaki Thiago (Thiago da Silva Mariz) ailesiyle birlikte Brezilya'nın ücra köylerinden birinde yaşamaktadır. Tek arkadaşı, aynı zamanda erkek kardeşi olan Felipe'dir(Wallison Felipe Leal Barroso). Ancak Felipe'nin ölümü, Thiago'yu hayatın gerçekleriyle yüzyüze getirecektir.


DVD5

Türkçe Dublaj


Ed2k & Usenet


Devamı için...


Devamını Oku →    0 Yorum    -----